Büyükçekmece Kolan Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

büyükçekmece kolan hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Büyükçekmece Kolan Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

BÜYÜKÇEKMECE KOLAN HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Büyükçekmece Kolan Hospital T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren özel hastanedir. B. Çekmece Kolan Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri aşağıdaki sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Büyükçekmece Kolan Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri – fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Büyükçekmece Kolan Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Savaş Başar Kartal, Dr. Bayram Eryılmaz

Büyükçekmece Kolan Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Büyükçekmece Kolan Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metrobüs ile Büyükçekmece durağında inerek veya Büyükçekmece durağından geçen İETT hatları ile veya Büyükçekmece Kolan Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Büyükçekmece Kolan Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Büyükçekmece ilçesi, Fatih’te bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Büyükçekmece Kolan Hastanesi randevu nasıl alınır hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7