Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

bezmialem vakıf üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – İstanbul tıp fakültesi hastaneleri rehberinden İstanbul Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

BEZMİALEM ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Bezmialem Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin daha önceki adı Vakıf Gureba Hastanesi idi. Şimdilerde üniversite hastanesi olarak Fatih – Aksaray’da Vatan Caddesi üzerinde hizmet vermektedir. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi ücretli mi? paralı mı? SGK anlaşması olmayan bölümler ücretlidir. Bu hastaneye bağlı olarak Diş Hekimliği Hastanesi, Eyüp Ek Hizmet Binası (Eyüp Polikliniği Tıp Merkezi), Kartal Dragos Ek Hizmet Binası (Dragos Polikliniği Tıp Merkezi), Fatih Ek Hizmet Binası (Fatih Polikliniği Tıp Merkezi) ayrıca hizmet vermektedir.

Bezmialem Hastanesi doktorları – hekimleri: PROF.DR. CENGİZ KÖKSAL, PROF.DR. YASİN AY, DOÇ.DR.CEMALETTİN AYDIN, UZM.DR.ŞEVKET TUNA TÜRKKOLU, UZM.DR.BERNA DUMAN, UZM.DR.ESAT HAYAT, UZM.DR.HAMZA OGUN, UZM.DR.NURAN GÖKBULUT, PROF.DR.PAKİZER BANU KILIÇOĞLU DANE, DOÇ.DR.MEHMET SERDAR KÜTÜK, DOÇ.DR.PINAR ÖZCAN, DOÇ.DR.SEDA ATEŞ, DOÇ.DR.OSMAN ŞEVKET, YRD.DOÇ.DR RABİA ZEHRA BAKAR, UZM.DR.GÖKHAN KILIÇ, UZM.DR.HALİME ÇALI ÖZTÜRK, UZM.DR.RABİYE YILMAZ, PROF.DR.HAKAN ŞENARAN, PROF.DR.İBRAHİM TUNCAY, PROF.DR.İSMAİL KEREM BİLSEL, PROF.DR.VOLKAN GÜRKAN, DOÇ.DR.FATİH YILDIZ, DOÇ.DR.GÖKÇER UZER, DOÇ.DR.NUH MEHMET ELMADAĞ, UZM.DR.AHMET CAN ERDEM, UZM.DR.MEHMET ANIL PULATKAN

Bezmialem Üniversitesi Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Bezmialem Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Emniyet – Fatih istasyonunda inerek, tramvay ile Haseki durağında inerek veya Haseki durağından geçen İETT hatları ile veya Aksaray’dan geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktasındadır.
Bezmialem Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Fatih ilçesi, Aksaray’da bulunmaktadır.

*** Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7