Gaziantep Üniversitesi Diş Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

gaziantep üniversitesi diş hastanesi

Üniversite hastaneleri – G. Antep tıp fakültesi hastaneleri rehberinden G. Antep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DİŞ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Gaziantep Üniversitesi Diş Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Gaziantep Üniversite Diş Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Gaziantep Üniversitesi Diş Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Metin GÜNGÖRMÜŞ, Doç.Dr. Mehmet DEMİRKOL, Dr. Ebru Deniz KARSLI, Dr. Betül TAŞ, Dr. Mustafa YALÇIN, Doç.Dr. Ayşegül GÜLEÇ, Prof. Dr. Kamile ERCİYAS, Prof.Dr.Aslı SEÇİLMİŞ, Doç.Dr.Fatih SARI, Doç.Dr.Nermin DEMİRKOL

Gaziantep Üniversitesi Diş Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Gaziantep Üniversitesi Diş Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Diş Hastanesi durağından geçen Karataş otobüsleri ile veya G. Antep Üniversitesi Diş Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Gaziantep’in merkezi noktalarına yakın sayılabilecek bir konumdadır.
Gaziantep Üniversitesi Diş Hastanesi adresi nerede? G. Antep, Şahinbey ilçesi, Üniversite Bulvarı’nda bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Gaziantep Üniversitesi Diş Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Gaziantep Üniversitesi Diş Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7