Malatya Onkoloji Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

malatya onkoloji hastanesi

Üniversite hastaneleri – Malatya tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

MALATYA ONKOLOJİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Malatya Onkoloji Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Malatya Onkoloji Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. İnönü Üniversitesi Malatya Onkoloji Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Onkoloji Hastanesi’dir. 6 katlı ve 220 yatak kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük onkoloji hastanesi olmasına rağmen, hasta yoğunluğu yüksektir.

Malatya Araştırma Onkoloji Hastanesi doktorları – hekimleri:

İnönü Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Malatya Onkoloji Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Troleybüs (trambüs) ile TÖTM istasyonunda inerek, Onkoloji Hastanesi durağından geçen Motaş otobüsleri ile veya Turgut Özal Tıp Merkezi Onkoloji Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Malatya’nın merkezi noktalarına uzak sayılabilecek bir konumdadır.
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Onkoloji Hastanesi adresi nerede? Malatya, Battalgazi ilçesi, Bulgurlu’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Malatya Onkoloji Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7