Kağıthane Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

kağıthane devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Kağıthane Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

KAĞITHANE DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Kağıthane Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Kağıthane Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Kağıthane Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Hamidiye Semt Polikliniği ve Aile Sağlığı Merkezi de Kağıthane Devlet Hastanesi bünyesinde hasta kabulü, muayene ve tedavi hizmetleri vermektedir.

Kağıthane Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: DR. RAŞİT HATİP, DR. GÜLCAN KOPARAN SAĞIR, DR. ESRA CİĞEROĞLU, DR. ALİ ŞİRZAT RASTGELDİ, DR. NEŞE AKSU, DR. GÖKHAN KAYA, DR. HÜSEYİN ZENGİN, DR. ALİ BAŞCI, DR. ZEYNEP ZENGİN, DR. MEHMET SERDAR YILDIZ, DR. SERAP KAYA, DR. HATİCE YILMAZ, DR. NİLAY KARAKUŞ VARDAR, DR. ALİ ÜNSAL YOZGATLI, DR. CEYHAN YILDIRIM, DR. FARUK KAYA, DR. BARIŞ YÜCEL, DR. ABİDİN KARAGÖZ, DR. GÖKHAN ÜNALAN

Kağıthane Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Kağıthane Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Kağıthane’de inerek, Kağıthane Devlet Hastanesi durağından geçen İETT hatları ile veya Kağıthane Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
Kağıthane Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Kağıthane ilçesi, Sultan Selim’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Kağıthane Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Kağıthane Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı


  1. Merhaba. Ben bir yabancıyım. Evlilik için saglik raporu almam gerekiyor. Sizden alınır mı? Ve ücreti ne kadar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7