Tuzla Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

tuzla devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Tuzla Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

TUZLA DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Tuzla Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Tuzla Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Tuzla Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane, İstanbul Anadolu Yakası’nın sınır ilçesinde yer almaktadır. Tuzla ve civarında oturanlar alternatif olarak Kocaeli’deki hastanelerden de (Özellikle Gebze ve Dilovası) randevu alabilir, bu hastanelerde muayene olabilir.

Tuzla Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: DR. NACİ BAŞAR, DR. ZEHRA TACİZER KILINÇ, DR. MERVE TAVİŞ ÜNSALAN, DR. MERVE ÇAKMAK, DR. KADİR ÜNAL, DR. AYŞE YAŞAR, DR. ORKUN DİNÇ, DR. SELÇUK BOZHALİL, DR. BURCU TUNCER, DR.  ESRA ŞAHİN, DR. ŞULE TAŞPINAR, DR. VİLDAN YAMAN,  DR. MELİHA BURCU DEMİRCİ, DR. ÖMER ALTUNTAŞ, DR. HÜSEYİN KADI, DR. ESEN KÜÇÜK, DR. AYSUN KALİNCİ ÖZCAN, DR. MAKSUDE HANEDAR KILIÇ, DR. SELAHATTİN KARABIÇAK, DR. ERTUĞRUL AYDIN, DR. GİZEM ALTINOK, DR. BİROL TUNALI, DR.  CEM TANERİ, DR. MUSTAFA ASIM ULUTÜRK, DR. ÖMER FARUK YAĞLI

Tuzla Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Tuzla Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Marmaray ile Tuzla durağında inerek, Tuzla Devlet Hastanesi durağından geçen İETT hatları ile veya Tuzla Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Tuzla Hastanesi adresi nerede? İstanbul Anadolu Yakası, Tuzla ilçesi, İçmeler’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

*** Tuzla Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7