Beykoz Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

beykoz devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Beykoz Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

BEYKOZ DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Beykoz Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Beykoz Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Beykoz Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin önceki ve bilinen ismi Paşabahçe Devlet Hastanesi’dir. Beykoz Devlet Hastanesi 1955 yılında SSK Dispanseri olarak hizmete başlamıştır. 1962 yılının Temmuz ayında 241 ruhsatlı yatak kapasitesiyle SSK Paşabahçe Hastanesi olarak hizmete devam etmiştir. Ayrıca Tepeüstü Semt Polikliniği de Beykoz DH’a bağlı olarak hizmet vermektedir.

Beykoz Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: UZM.DR. SELİM UZUNSEL, UZM.DR. GÖKHAN YILMAZ, UZM.DR. İDRİS SERKAN TORUN,  UZM.DR. CUMA DÜNDAR, UZM.DR. ELA İREM RUDVAN YILDIZ, UZM.DR. ESİN KANTEKİN, UZM.DR. FATMA GÜL KILAVUZ, UZM.DR. NACİYE ETİ, UZM.DR. ÖMER İSLAM, UZM.DR. PELİN ÇIRTLIK, UZM.DR. NİMET ÖZCAN, UZM.DR. YEŞİM DOĞAN SABUNCUOĞLU, UZM.DR. AYCAN CENGİZ, UZM.DR. KIVANÇ TARLAN, UZM.DR. MEHMET GÖZAÇAN, UZM.DR. MELTEM DUMAN TEKKOL, UZM.DR. ARZU ŞANLI TÜRK, UZM.DR. DENİZ ÇELEBİ SİCİMOĞLU, UZM.DR. İLHAN EROL, UZM.DR. MİTHAT DEMİRKAYA, UZM.DR. ŞENAY YILDIZ ÇELİK, UZM.DR. IŞIL ATASOY, UZM.DR. İLKGÜL DEMİRBAŞ YALÇIN, UZM.DR. ŞENAY BANK AKYILDIZ, UZM.DR. AYŞE SELBES, UZM.DR. MERT ALEV, UZM.DR. SİNAN ERENKUŞ, UZM.DR. ABDULLAH ÖZEN, UZM.DR. ABDURRAHMAN BESLER, UZM.DR. İLHAN İŞÇEN, UZM.DR. KAMİL TAYFUN ŞENER

Beykoz Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro,metrobüs, tramvay ve Marmaray ile ulaşım mümkün değildir. Beykoz Devlet Hastanesi durağından geçen İETT otobüsleri ile veya Beykoz Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak sayılabilecek bir konumdadır.
Beykoz Hastanesi adresi nerede? İstanbul Anadolu Yakası, Beykoz ilçesi, Paşabahçe’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Beykoz Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7