Medical Park Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

medicalpark hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Medical Park Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

MEDICAL PARK HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Medical Park Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Medical Park Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Medical Park Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Medical Park Ankara, Antalya, Batman, Bursa, Elazığ, Gaziantep, Gebze, İstanbul Bahçelievler, İstanbul Fatih, İstanbul Göztepe, İstanbul Silivri, İstanbul Sultangazi, İzmir, Ordu, Samsun, Samsun Tıp Merkezi, Tarsus, Tokat, Trabzon, Trabzon Karadeniz, Uşak, VM Medical Park Kocaeli Hastaneleri olarak hizmet vermektedir.
Bu hastaneler zincirinin İstanbul’da Pendik, Maltepe, Bahçelievler, Florya ve Bahçeşehir hastaneleri de bulunmakta olup, en merkezi hastanesi Fatih’te yer almaktadır.

İstanbul Medicalpark Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Aziz Öztürk, Prof. Dr. İbrahim Bayar Çınar, Prof. Dr. Mustafa Hasbahçeci, Prof. Dr. Mustafa Yenigün, Prof. Dr. Vecih Oduncu, Dr. Arif Oğuzhan Çimen, Dr. Beşir Kesici, Dr. Fatma Görgülü, Dr. İbrahim Halil Ural, Dr. Mustafa Genco Erdem, Dr. Rüştü Nuran, Dr. Uğur Cangel

Fatih Medical Park Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Medical Park İstanbul Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Aksaray istasyonunda inip Vatan Caddesi tarafından çıkarak veya Fatih Merkez durağından geçen İETT hatları ile veya Fatih’ten geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına yakın konumdadır.
İstanbul Medicalpark Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Fatih ilçesi, Kıztaşı’nda bulunmaktadır.

*** Medical Park Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7