Medeniyet Üniversitesi Göztepe Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

medeniyet üniversitesi göztepe hastanesi

Üniversite hastaneleri – İstanbul hastaneleri rehberinden Medeniyet Üniversitesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ GÖZTEPE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Medeniyet Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren üniversitesi hastanedir. Medeniyet Üniversitesi Göztepe Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Medeniyet Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Adresi: Eğitim Mah. SGK İcra Satış Servisi Müdürlüğü Arkası. Göztepe – Kadıköy
Telefon numarası:

Not: Bu hastane, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak da bilinmektedir. Daha önceleri Göztepe Devlet Hastanesi olarak hizmet vermekteyken, bu Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne bağlanarak üniversite hastanesi haline getirilmiştir. İnternetten randevu alınmakta, iş başvurusu yapılmakta ve labaratuvar sonuçları öğrenilebilmektedir.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorları – hekimleri: DOÇ.DR. BAŞAK TOPKORU, DOÇ.DR. SEMİH NACİ BALAK, YARD.DOÇ DR. ABDULLAH TALHA ŞİMŞEK, UZM.DR. BAHA ELDİN ADAM, UZM.DR. EMİN MEHMET EMİNOĞLU, UZM.DR. GÜLİZ GÜLTEKİN, UZM.DR. NUR TOPYALIN, UZM.DR. ALİ BALIK, UZM.DR. ASİLAY YILDIRIM, UZM.DR. ASUMAN KIRAL, UZM.DR. DİANA ÜÇKARDEŞ, UZM.DR. DİLŞAD KOCA, UZM.DR. ELİF YILDIZ, UZM.DR. EMİNE OLCAY YASA, UZM.DR. EVRİM ŞENKAL, UZM.DR. FERİT DURANKUŞ, UZM.DR. FİGEN TEMEL KELEŞYAN, UZM.DR. GÜLŞAH ŞENGÜL, UZM.DR. İREM ÜNAL, UZM.DR. LEMAN TUBA KARAKURT, UZM.DR. SEMA YILDIRIM, UZM.DR. SİBEL ERGİN ŞAHİN, UZM.DR. SİBEL HATİCE ÖZÜMÜT, UZM.DR. SİMGE EREN, UZM.DR. SİNEM CAN OKSAY, UZM.DR. ZEYNEP REYHAN ONAY,  DOÇ.DR. MEHMET KÜÇÜKBAŞ, UZM.DR. AHMET YAVUZ, UZM.DR. CANAN SATIR ÖZEL, UZM.DR. CEMALETTİN ÖZARPACI, UZM.DR. DENİZ TAŞDEMİR, UZM.DR. ERGÜL DEMİRÇİVİ BÖR, UZM.DR. GAMZE ERDEM, UZM.DR. MERYEM HOCAOĞLU, UZM.DR. ÖZGÜR AYDIN TOSUN, UZM.DR. TANER GÜNAY

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Göztepe Medeniyet Üniversitesi Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Göztepe istasyonunda inerek veya Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden geçen İETT hatları ile veya Göztepe’den geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir.  Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
İstanbul Medeniyet Üniversite Hastanesi adresi nerede? İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy ilçesi, Göztepe’de bulunmaktadır.

*** Göztepe Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Medeniyet Üniversitesi Göztepe Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7