Özel 19 Mayıs Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

19 mayıs hastanesi

Özel hastaneler – Ankara hastaneleri rehberinden Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.


19 MAYIS HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Özel Ortadoğu Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane Ankara’da Özel Ortadoğu Hastanesi – 19 Mayıs Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Samsun’daki 19 Mayıs Üniversitesi Hastanesi ile karıştırılmamalıdır. İnternetten randevu alınabilmekte, iş başvurusu yapılmakta ve labaratuvar sonuçları öğrenilebilmektedir.

Ankara 19 Mayıs Hastanesi doktorları – hekimleri: Op. Dr. Süleyman Gökduman, Prof. Dr. Demirali Onat, Op. Dr. Serhasan Bozoklu, Op. Dr. Baran Altunakar, Op. Dr. Naciye Sandıkçı, Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya, Uzm. Dr. Nazım Ergün, Uzm. Dr. Abdulkadir Cengiz, Prof. Dr. Seyfettin Köklü, Uzm. Dr. Osman Nuri Yılmaz, Uzm. Dr. Fatma Nur Onganlar, Uzm. Dr. Neriman Şahiner

Özel 19 Mayıs Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Ortaoğu 19 Mayıs Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi)  Oran’dan geçen EGO otobüsleri ile veya 19 Mayıs Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Ankara’nın merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
Ankara 19 Mayıs Hastanesi adresi nerede? Ankara, Çankaya ilçesi, Oran’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** 19 Mayıs Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7