Ankara Bayındır Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

bayındır hastanesi

Özel hastaneler – Ankara hastaneleri rehberinden Bayındır Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 

ANKARA BAYINDIR HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Ankara Bayındır Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Ankara Bayındır Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Ankara Bayındır Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bayındır Sağlık Grubu, Ankara’da Söğütözü Bayındır Hastanesi ve Kavaklıdere Bayındır Hastanesi olmak üzere iki hastaneden oluşmaktadır.

Ankara Bayındır Hastanesi doktorları – hekimleri:  Uzm. Dr. Abdulkadir KILIÇ, Dt. Abdullah Tuncer KARAMAN, Uzm. Dr. Ahmet Levent ALBAYRAK, Prof. Dr. Ahmet Nuri DANIŞMAN, Uzm. Dr. Ali KÖKSAL, Prof. Dr. Ali Uğur URAL, Uzm. Dr. Almila BULUN Uzm. Dr. Anar MAMMADLİ, Uzm. Dr. Ardi RREKA, Uzm. Dr. Aslı KARADEMİR, Prof. Dr. Atilla AKBAY, Dr. Bekir Baybars İLTER, Uzm. Birgül BAYOĞLU, Doç. Dr. Cem GÜNDOĞDU, Uzm. Dr. Cemal GÜNGÖR, Uzm. Dr. Cemile Nursel ALPAN, Uzm. Dr. Ece DUMANLAR TAN, Doç. Dr. Ece ESİN, Dt. Elif Nur YILDIZ, Uzm. Dr. Elvan Leyla ULUDAĞ, Uzm. Dr. Emine Candan ÜSTÜN, Prof. Dr. Erdem DİKER, Uzm. Dr. Ersel DÜZGÜN, Uzm. Dr. Eser GÜLTAN, Dyt. Esma Nazlı KUTLUOĞLU, Uzm. Dr. Evren TAYANÇ KILIÇ, Prof. Dr. Fehim Yaşar ANLA, Dr. Figen ÇELİKBİLEK, Prof. Dr. Fuat ÖZGEN, Doç. Dr. Gökhan AKPINAR, Dr. Gökhan ŞAHİN, Uzm. Dr. Gülsel ALKAN TÜRKMEN, Uzm. Dr. Gülsi Gülşah POLAT, Doç. Dr. Gürol ÖKSÜZOĞLU, Uzm. Dr. Hacer YILMAZ ÜNAL, Doç. Dr. Hakan AKAN, Uzm. Dr. Hakan GÖKBAYIR, Uzm. Dr. Halime Kaya Sezer, Uzm. Dr. Hazım DİNÇER, Prof. Dr. Hüseyin BORMAN, Uzm. Dr. Işıl İLTAR, Uzm. Dyt. Işınsu KÖKSAL, Doç. Dr. İrem ERİM, Uzm. Dr. İsmail OYTUN, Uzm. Dr. İsmail SAPMAZ , Doç. Dr. İzak DALVA, Uzm. Dr. Kadir POLAT, Uzm. Dr. Laden JAFERİ, Doç. Dr. Mehmet ÖZEN, Dr. Mehmet Sertaç YILDIRIM

Ankara Bayındır Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Bayındır Ankara Hastanesinde Covid-19 aşısı yapılıyor mu? Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
Ankara Bayındır Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Söğütözü istasyonunda inerek veya Bayındır Hastanesinden geçen EGO hatları ile veya Söğtözü’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Ankara’nın merkezi noktasındaki bir konumdadır.
Bayındır Ankara Hastanesi adresi nerede? Ankara, Çankaya ilçesi, Söğütözü’nde bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Ankara Bayındır Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

2 thoughts on “Ankara Bayındır Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Ben orman genel mud. Memurum kardiyoloji de muayene olacak birde anki olacam ne kadar ücret farkı cikar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7