Hospitalist Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

hospitalist hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Hospitalist Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

HOSPITALIST HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Bu hastane, T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Hospitalist Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Hospitalist Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu, anlaşmalı kurumlar ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı Özel Trghospitalist Hastanesi’dir.

İstanbul Hospitalist Hastanesi doktorları – hekimleri:  Op.Dr. SANAN MURADOV,  Yrd.Doç.Dr. Yakup EROĞLU,  Prof.Dr. Abdullah CEYLAN,  Doç. Dr. Günay ENGİN,  Uzm.Dr. Onur TÜRKYILMAZ ,  Dyt. ÖZGE ULUER, Uzm.Dr. Volkan KARATAŞ,  Op.Dr. Mustafa AYDIN, Op.Dr. Yeşim İŞLEGEN, Op.Dr. Bülent KARAKAYA,  Uzm.Dr. Kadriye AKÇAY,  Yrd.Doç.Dr. Cenk TEKER, Uzm.Dr. Sevinç TUNÇBERK, Uzm.Dr. Ayça ERTÜRK, Op.Dr. Matın SULEYMANZADE, Yrd.Doç.Dr. Yahya PAKSOY,  Uzm.Dr. Turgut ÖZTUTGAN

Hospitalist Hastanesinde koronavirüs testi ve covid-19 aşısı yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmakta, koronavirüs aşısı randevusu almak suretiyle Biontech ve Sinovac aşıları yapılmaktadır.
Hospitalist Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Bağcılar Meydan istasyonunda inerek, Hospitalist Hastanesinden geçen İETT hatları ile veya Bağcılar Meydan’dan geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarında yakın sayılabilecek bir konumdadır.
İstanbul Hospitalist Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Bağcılar ilçesi, Bağcılar Meydan’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Hospitalist Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

3 thoughts on “Hospitalist Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7