Ege Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

ege üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – İzmir tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Bu hastane, T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Ege Üniversitesi Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Ege Tıp Fakültesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not:

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi doktorları – hekimleri:  Prof. Dr. Mehmet Sedat ÇAĞLI, Prof. Dr. Mehmet ZİLELİ, Doç. Dr. Erkin ÖZGİRAY, Doç. Dr. Hüseyin BİÇEROĞLU,  Uzm. Dr. Kadri Emre ÇALIŞKAN, Uzm. Dr. Mustafa Serdar BÖLÜK, Uzm. Dr. Nevhis AKINTÜRK,  Prof. Dr. Can CEYLAN, Prof. Dr. Günseli ÖZTÜRK, Prof. Dr. Işıl KARAASLAN, Prof. Dr. İdil ÜNAL, Doç. Dr. Nilay DUMAN, Uzm. Dr. Alican KAZANDI, Uzm. Dr. Ayda ACAR,  Prof. Dr. Abdullah SAYINER Prof. Dr. Alev GÜRGÜN, Prof. Dr. Mehmet Sezai TAŞBAKAN, Prof. Dr. Münevver ERDİNÇ, Prof. Dr. Nesrin MOĞULKOÇ BİSHOP, Prof. Dr. Özen KAÇMAZ BAŞOĞLU, Prof. Dr. Tuncay GÖKSEL, Doç. Dr. Özlem GÖKSEL, Doç. Dr. Pervin Korkmaz EKREN, Uzm. Dr. Funda Elmas UYSAL, Uzm. Dr. Haydar Soydaner KARAKUŞ, Uzm. Dr. Murat Emre TOKUR, Uzm. Dr. Serdar SOYER,  Prof. Dr. Cahide ÇINAR, Prof. Dr. Can HASDEMİR, Prof. Dr. Cemil GÜRGÜN, Prof. Dr. Filiz ÖZERKAN ÇAKAN, Prof. Dr. Kadir Hakan KÜLTÜRSAY, Prof. Dr. Latife Meral KAYIKÇIOĞLU, Prof. Dr. Mehdi ZOGHİ, Prof. Dr. Oğuz YAVUZGİL, Prof. Dr. Sanem NALBANTGİL, Prof. Dr. Serdar PAYZIN, Doç. Dr. Elton SOYDAN, Doç. Dr. Evrim ŞİMŞEK,  Prof. Dr. Ali Saffet GÖNÜL, Prof. Dr. Baybars VEZNEDAROĞLU, Prof. Dr. Bülent KAYAHAN, Prof. Dr. Hakan ÇOŞKUNOL, Prof. Dr. Mehmet Çağdaş EKER, Prof. Dr. Özen Önen SERTÖZ, Prof. Dr. Simavi VAHİP, Prof. Dr. Şebnem PIRILDAR, Prof. Dr. Yusuf ALPER, Uzm. Dr. Cenan HEPDURGUN, Uzm. Dr. Damla İŞMAN HAZNEDAROĞLU, Uzm. Dr. Özlem KUMAN TUNÇEL,  Prof. Dr. Ahmet Barış ALTAY, Prof. Dr. Burak TURNA, Prof. Dr. Erdal APAYDIN, Prof. Dr. Mehmet Ceyhun ÖZYURT, Prof. Dr. İbrahim Kadri CÜREKLİBATIR, Prof. Dr. Oktay NAZLI, Doç. Dr. Adnan ŞİMŞİR, Doç. Dr. Fuat KIZILAY, Uzm. Dr. Kasım Emre ERGÜN, Uzm. Dr. Mustafa Serdar KALEMCİ

İzmir Ege Ünivertesi Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Ege Üniversite Hastanesinde Covid-19 aşısı yapılıyor mu? Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
Ege Üniversitesi Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Bornova durağında inerek, Ege Üniversitesi Hastanesi’nden geçen ESHOT hatları ile veya Manisa Kavşağı’ndan geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İzmir’in merkezi noktasındaki bir konumdadır.
İzmir Ege Üniversite Hastanesi adresi nerede? İzmir, Bornova ilçesi, Manisa Kavşağı’nda bulunmaktadır.

*** Ege Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7