İtalyan Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

italyan hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul Avrupa Yakası hastaneleri rehberinden Cihangir İtalyan Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İTALYAN HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Beyoğlu İtalyan Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. İtalyan Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Giovanni Alberto Agnelli İtalyan Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane Alman Hastaneleri grubunun da içerisinde bulunduğu Universal Hospital sağlık grubu tarafından işletilmektedir. Bu nedenle İtalyan Hastanesi kapandı mı – açık mı – hizmet verecek mi net bilgiler bulunmamaktadır. İnternetten randevu alınamamakta, iş başvurusu yapılmakta ve labaratuvar sonuçları öğrenilebilememektedir.

Özel İtalyan Hastanesi doktorları – hekimleri: Bu hastane şu anda hasta kabulü yapmamaktadır.

Giovanni Alberto Agnelli Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Şu anda faaliyet göstermemektedir.
Özel Giovanni Alberto Agnelli Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Taksim istasyonunda inerek veya Taksim’den geçen İETT otobüsleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktasında yer alan bir konumdadır.
İstanbul İtalyan Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Beyoğlu ilçesi, Cihangir’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

*** İtalyan Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7