Çelikhan Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

çelikhan devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – Adıyaman devlet hastaneleri rehberinden Çelikhan Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ÇELİKHAN DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Çelikhan Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Çelikhan Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Çelikhan Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Tam adı Çelikhan Devlet Hastanesi olan bu sağlık kurumu ilçe hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Personel alımı, memur alımı için hastanenin duyurularını takip ediniz.

Adıyaman Çelikhan Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Uzm. Dr. Ömer Demirbağ, Uzm. Dr. Merve Uyan, Uzm. Dr. Ali Bülent Dinç, Uzm. Dr. Merve Kurtoğlu, Dr. Eren Çalışkan, Dr. İsmihan Şahin, Dr. Ceylan Tuna, Dr. Mehmet Karagöz, Dr. Mesut Özdemir, Dr. Dilek Acet
Çelikhan Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Malatya’dan ya da Adıyaman’dan kalkan Malatya – Çelikhan minibüsleri veya Adıyaman – Çelikhan minibüsleri ile ulaşım sağlanabilir.
Çelikhan Hastanesi adresi nerede? Adıyaman, Çelikhan ilçesi, Hastane mevkiide bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Çelikhan Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7