Yedikule Sırp Pırgiç Ermeni Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

yedikule sırp pırgiç ermeni hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Yedikule Sırp Pırgiç Ermeni Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

YEDİKULE SIRP PIRGİÇ ERMENİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Bu hastane, T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Yedikule Ermeni Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Yedikule Sırp Pırgiç Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane, tarihi bir sağlık merkezi olup yaklaşık 200 yıldır hizmet vermektedir. Bu hastane özel hastane olmakla birlikte aynı zamanda vakıf hastanesi olup Ermeni cemaati tarafından kurulmuş ve yönetimi aynı cemaat tarafından yürütülmektedir.

İstanbul Yedikule Hastanesi doktorları – hekimleri: Doç. Dr. Tamer Yazar, Doç. Dr. Önder Karabay, Op.Dr. Sait Şirazi, Uzm.Dr. Maksut Ahbap, Dr. Avedis Çepkinli, Dr. Erdoğan Çelikkol, Dr. Jilber Murat Berberoğlu, Dr. Murat Kuyumcu, Dr. Rahşan Ezgi Dönmezer, Op. Dr. Akın Erkan, Op. Dr. Aram Bakırcı, Op. Dr. Burçin Tunç, Op. Dr. İstipan Suna, Op. Dr. Kiryako İliya Ayvatoğlu, Op. Dr. Mediha Tok Çevik, Op. Dr. Nuri Şen, Op. Dr. Ufuk Öztürk, Prof. Dr. Akif Tarhan Kürüm, Prof. Dr. Fatih Kantarcı, Uzm. Dr. Garbis Yakupyan, Uzm. Dr. Serkis Barış, Uzm. Dr. Vahe Kösem
Yedikule Ermeni Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Kazlıçeşme Marmaray istasyonunda inerek veya Kazlıçeşme’den geçen İETT hatları ile geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarında yakın sayılabilecek bir konumdadır.
İstanbul Surp Pırgiç Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Zeytinburnu ilçesi, Kazlıçeşme’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** İstanbul Ermeni Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Yedikule Sırp Pırgiç Ermeni Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Gündə neçə dəfə çıxarış keçirilir?, platformanın hər gün həftənin hansı günündə və hansı saatlarda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7