Pendik Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

pendik devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

PENDİK DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Pendik Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Pendik Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Pendik Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Kaynarca Semt Polikliniği, Kurtköy Semt Polikliniği, Pendik İstasyon Kliniği ve Pendik Toplum Ruh Sağlığı Merkezi de Pendik DH’ne bağlı olarak hizmet vermektedir.

Pendik Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: DR. KEMAL YILDIRIM, DR. BAHADIR AY, DR. İMAM HÜSEYİN AYDIN, DR. YAŞAR İBRAHİMBAŞ, DR. YASİN BAYRAKTAROĞLU, DR. DEMET TEKCAN, DR. ZÜHAL GÜNİZİ, DR. ZİHNİ AKIN, DR. BELİZ CEYDA BELLİ, DR. ÖZLEM DEMİRCİOĞLU YILMAZ, DR. ERMAN ÖZDEMİR, DR. SİNAN DEMİREL

Pendik Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
İstanbul Pendik Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ve Marmaray ile Pendik durağında indikten sonra aktarmalı olarak ulaşım mümkündür. Pendik Devlet Hastanesi durağından geçen İETT otobüsleri ile veya Pendik Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Pendik Hastanesi adresi nerede? İstanbul Anadolu Yakası, Pendik ilçesi, Kaynarca’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Pendik Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7