İstanbul Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

istanbul üniversitesi tıp fakültesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – İstanbul tıp fakültesi hastaneleri rehberinden İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

İstanbul Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. İstanbul Üniversite Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi (Cerrahpaşa Hastanesi) ve Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi (Çapa Hastanesi) İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne bağlı hastaneler idi. Sonrasında İstanbul Üniversitesi ikiye bölünerek diğer üniversite İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa olarak tuhaf bir isimle akademik hayatına devam etmeye başladı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi de bu üniversitenin bünyesinde kaldı. Halk arasında Çapa Tıp olarak bilinen İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi de 1453 yılında kurulan İÜ bünyesinde kaldı.

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof.Dr. SEDAT AYDIN, Doç.Dr. EROL CANSIZ, Doç.Dr. MEHMET GÖKHAN DEMİR, Prof.Dr. FERYAL GÜN SOYSAL, Doç.Dr. BAŞAK ERGİNEL, Prof.Dr. ABDİL CEM İBİŞ, Prof.Dr. ALİ EMİN AYDIN, Prof.Dr. CEMALETTİN ERTEKİN, Prof.Dr. FATİH TUNCA, Prof.Dr. FATİH ATA GENÇ, Prof.Dr. HAKAN TEOMAN YANAR, Prof.Dr. İLGİN ÖZDEN, Prof.Dr. LEVENT AVTAN, Prof.Dr. MAHMUT EBUDECCANE MÜSLÜMANOĞLU, Prof.Dr. MEHMET HAMDİ KURTOĞLU, Prof.Dr. MEHMET TÜRKER BULUT, Prof.Dr. MUSTAFA KAYIHAN GÜNAY, Prof.Dr. NESLİHAN CABIOĞLU, Prof.Dr. RECEP GÜLOĞLU, Prof.Dr. VAHİT ÖZMEN, Prof.Dr. YASEMİN ŞENYÜREK, Prof.Dr. NİLÜFER GÖZÜM, Prof.Dr. NUR KIR, Prof.Dr. SAMURAY TUNCER, Doç.Dr. MERİH ORAY, Doç.Dr. ŞERİFE BAYRAKTAR, Doç.Dr. ZAFER CEBECİ, Prof.Dr. AHMET BÜYÜKÖREN, Prof.Dr. CEMİL AKGÜL, Prof.Dr. FUNDA GÜNGÖR UĞURLUCAN, Prof.Dr. HALİL SAYGILI, Prof.Dr. MEHMET YAVUZ SALİHOĞLU, Prof.Dr. RECEP HAS, Prof.Dr. SAMET TOPUZ, Prof.Dr. SÜLEYMAN ENGİN AKHAN, Doç.Dr. CENK YAŞA, Doç.Dr. HAMDULLAH SÖZEN, Doç.Dr. İBRAHİM HALİL KALELİOĞLU, Doç.Dr. ÖZLEM DURAL, Prof.Dr. İHSAN BAKIR, Prof.Dr. MURAT BAŞARAN, Prof.Dr. NİLGÜN BOZBUĞA, Prof.Dr. ONUR SELÇUK GÖKSEL, Prof.Dr. TÜRKAN TANSEL, Doç.Dr. ÖMER ALİ SAYIN,  Prof.Dr. İSMET ASLAN, Prof.Dr. KADİR SERKAN ORHAN, Prof.Dr. KEMAL DEĞER, Prof.Dr. ÖKKEŞ ERKAN KIYAK, Prof.Dr. YAHYA GÜLDİKEN, Prof.Dr. YUSUF HAN SÜOĞLU, Doç.Dr. BELDAN POLAT, Doç.Dr. BORA BAŞARAN, Doç.Dr. MEHMET ÇELİK, Doç.Dr. MURAT ULUSA

İstanbul Üniversitesi Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
İstanbul Üniversitesi Çapa Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Emniyet – Fatih istasyonunda inerek, metrobüs ile Bayrampaşa – Maltepe durağında inerek, tramvay ile Çapa – Şehremini istasyonunda inerek, Çapa – İstanbul Tıp Fakültesi durağından geçen İETT otobüsleri ile veya Çapa İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi durağından geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un en merkezi noktasındaki bir konumdadır.
İstanbul Üniversitesi Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Fatih ilçesi, Çapa’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7