Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

ataşehir florence nightingale hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Ataşehir Florence Nightingale muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ATAŞEHİR FLORENCE NIGHTINGALE HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Ataşehir Florence Nightingale T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Ataşehir Florence Nightingale SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri aşağıdaki sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Ataşehir Florence Nightingale bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri – fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Şu haliyle Ataşehir Florence Nightingale’in SGK anlaşması var mı veya SGK geçerli mi sorusunun cevabı hayırdır. Ancak anlaşmalı kuruluşlar vardır. Bunun dışında her işlem için ücret ödenmek zorundadır.

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Hüsniye Yüksel, Prof. Dr. Murat İmer, Prof. Dr.Taha Bahadır ÜSKÜL, Uzm. Dr.Hakan SOLAK, Uzm. Dr.Deniz ŞİMŞEK, Uzm. Dr.Funda ORAKDÖĞEN, Uzm. Dr.İrfan BERBER, Prof. Dr.Umut BARBAROS, Op. Dr.Levent EMİNOĞLU, Op. Dr.Murat TAN, Prof. Dr.Mustafa AKARÇAY, Op. Dr.Rasim YILMAZER, Prof. Dr. Dt.Öncel KOCA, Prof. Dr.Abdullah EREN, Prof. Dr.Melih GÜVEN, Doç. Dr.Budak AKMAN, Doç. Dr.Egemen ALTAN, Op. Dr.Barış KADIOĞLU, Op. Dr.Celaleddin BİLDİK, Prof. Dr.Ahmet Tunç ÖZDEMİR, Op. Dr.Mustafa GÜNHAN

İstanbul Florence Nightingale Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Ataşehir Florence Nightingale’e nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Kozyatağı istasyonunda inip Küçükbakkalköy yönüne doğru  çıkarak veya Küçükbakkalköy durağından geçen İETT hatları ile veya Küçükbakkalköy’den geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına ters bir konumdadır.
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Ataşehir ilçesi, Küçükbakkalköy’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Ataşehir Florence Nightingale randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7