Ümraniye Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

ümraniye devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Ümraniye Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Ümraniye Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri aşağıdaki sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Ümraniye Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri – fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ümraniye Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Savaş Başar Kartal, Dr. Bayram Eryılmaz

Ümraniye Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Ümraniye Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Üsküdar – Ümraniye metro hattı ile, Otobüsle Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağından geçen 11, 11A, 11ÜS, 12ÜS, 18S ve 9 nolu İETT hatları ile veya Ümraniye Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Kendi aracınız ile gelmeniz de mümkün olmakla beraber otopark sıkıntısı yaşama ihtimaliniz yüksektir.
Ümraniye Devlet Hastanesi adresi nerede? İstanbul Anadolu Yakası, Ümraniye ilçesi, Elmalıkent’te bulunmaktadır.

HASTANE MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Ümraniye Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7