Bağcılar Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

bağcılar devlet hastanesi (bağcılar eğitim ve araştırma hastanesi)

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

BAĞCILAR DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Bağcılar Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Bağcılar Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Bağcılar Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bağcılar Devlet Hastanesi, İstanbul’un en yoğun ve en kalabalık ilçesinde hizmet verdiğinden, randevu alma ve muayene konusunda diğer hastanelerden zaman zaman daha yetersiz kalma ihtimali mevcuttur.

Bağcılar Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: DR. BERK ÖZKAYNAK, DR. ABDÜL KERİM BUĞRA, DR. KAMİL BOYACIOĞLU, DR. KAAN ALTUNYUVA, DR. BETÜL TAŞ, DR. SEZEN TAKMAZ MANDALLI, DR. MURAT KARACAN, DR. AZMİ TUFAN, DR. BURAK EREN, DR. İLKER GÜLEÇ

Bağcılar Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Üçyüzlü istasyonunda indikten sonra veya otobüsle Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağından geçen İETT hatları ile veya Bağcılar Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Kendi aracınız ile gelmeniz de mümkün olmakla beraber otopark sıkıntısı yaşama ihtimaliniz yüksektir.
Bağcılar Devlet Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Bağcılar ilçesi, Üçyüzlü’de bulunmaktadır.

*** Bağcılar Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7