Bayrampaşa Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

bayrampaşa devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Bayrampaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

BAYRAMPAŞA DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Bayrampaşa Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Bayrampaşa Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri aşağıdaki sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Bayrampaşa Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri – fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: DR. OSMAN OSMANOĞLU, DR. BAHRİ YILMAZ, DR. EMİN ŞAHİN, DR. NURAY ARSLAN, DR. KATİP LEVENT YAZICIOĞLU, DR. AHMET KOLSUZ, DR. RÜYA AYŞE ÇELİK, DR. CEMİLE BURCU KESİCİ, DR. RAMAZAN KUTLUK, DR. NURŞAN DOĞAN, DR. AKSEL ERENBERK, DR. YUSUF ALTINTAŞ, DR. ZEKİYE AKALINOĞLU, DR. YUSUF YILMAZ, DR. HASAN KOLAK, DR. MUSTAFA KOCA, DR. ASLIHAN ERKEN

Bayrampaşa Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Atatürk Havalimanı – Yenikapı metro hattı ile Otobüsle Bayrampaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağından geçen 32, 36, 36ES nolu İETT hatları ile veya Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Kendi aracınız ile gelmeniz de mümkün olmakla beraber otopark sıkıntısı yaşama ihtimaliniz yüksektir.
Bayrampaşa Devlet Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Bayrampaşa ilçesi, Sağmalcılar’da bulunmaktadır.

HASTANE MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Bayrampaşa Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7