Acıbadem Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

acıbadem hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Acıbadem Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ACIBADEM HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Acıbadem Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Acıbadem Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Acıbadem Maslak Hastanesi, Bakırköy Hastanesi, Kadıköy Hastanesi, Bahçelievler Aile Hastanesi, Fulya Hastanesi olmak üzere hastaneleri ve Acıbadem Göktürk, Etiler, Bahçeşehir, Ataşehir, Zekeriyaköy, Bağdat Caddesi ve Beylikdüzü Tıp Merkezleri olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Acıbadem Hastanesi doktorları – hekimleri: Profesör Doktor İLHAN ELMACI, Profesör Doktor MEHMET ZAFER BERKMAN, Profesör Doktor SERDAR ÖZGEN, Doktor BEHRAM KAYA, Doktor RAMAZAN SARI, Doktor YILMAZ KILIÇ, Profesör Doktor EMEL ÖZTÜRK DURMAZ, Profesör Doktor ENGİN SEZER, Profesör Doktor SEDEF ŞAHİN, Profesör Doktor CİHAN URAS, Profesör Doktor GÜRALP ONUR CEYHAN, Profesör Doktor İSMAİL HAMZAOĞLU, Profesör Doktor TAYFUN KARAHASANOĞLU, Doçent Doktor BAHADIR OSMAN BOZKIRLI, Doçent Doktor ERMAN AYTAÇ, Doktor AKİF ENES ARIKAN, Doktor HALİL KARA, Doktor İSMAİL AHMET BİLGİN, Doktor ENGİN ALTUNKAYA, Profesör Doktor AHMET AKYOL, Profesör Doktor ENDER SEMİZ, Doçent Doktor ALEKS DEĞİRMENCİOĞLU, Doçent Doktor ERTUĞRUL ZENCİRCİ, Doçent Doktor GÜLTEKİN KARAKUŞ, Doçent Doktor SEDEN ERTEN ÇELİK, Profesör Doktor AHMET ALANAY, Profesör Doktor ATA CAN ATALAR, Profesör Doktor CİHANGİR TETİK, Profesör Doktor MEHMET E. ERDİL, Profesör Doktor REMZİ TÖZÜN, Profesör Doktor SALİH MARANGOZ, Doçent Doktor ÇAĞLAR YILGÖR, Doçent Doktor GÖKSEL DİKMEN, Doçent Doktor METİN UZUN, Doçent Doktor VAHİT EMRE ÖZDEN, Doktor ALTUĞ YÜCEKUL, Doktor BUĞRA ALPAN, Doktor GÖKHAN KARADEMİR, Doktor KAYAHAN KARAYTUĞ,Doktor NATIG VALIYEV

Acıbadem Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Acıbadem Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Darüşşafaka istasyonunda inerek veya Acıbadem Hastanesinden geçen 25T ve 29C numaralı İETT hatları ile veya Maslak’tan geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktasındaki bir konumdadır.
İstanbul Acıbadem Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Şişli ilçesi, Maslak’ta bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Acıbadem Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7