Avcılar Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

avcılar devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Avcılar Murat Kölük Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

AVCILAR DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Avcılar Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Avcılar Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Avcılar Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’dir. İnşaat aşamaları tamamlanmış, randevu alma ve hasta kabulüne başlamıştır.

Avcılar Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Ali Kaan Kılınç, DR. YUSUF ÖZKIRIŞ, DR. NAZIM BAYMAK, DR. ERDİNÇ SÖNMEZ, DR. AHMED TAHA, DR.KAZIM KORAY ÖNER, DR. MEHMET ERDEM ÖZTÜRK, DR. MEVLÜT TEKİN, DR. ABDÜLHAKİM İBRAHİM ULUSOY

Murat Kölük Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metrobüs ile Avcılar durağında inerek veya Avcılar Murat Kölük Hastanesi durağından geçen İETT hatları ile veya Avcılar Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Avcılar Devlet Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Avcılar ilçesi, Gümüşpala’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Avcılar Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Avcılar Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7