Esenler Güney Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

güney hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Esenler Güney Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ESENLER GÜNEY HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Esenler Güney Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Esenler Güney Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Esenler Güney Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Yukarıda yer alan bilgiler, Esenler – Sondurak semtinde bulunan İstanbul Güney Hastanesi için geçerlidir. Adana Güney Hastanesi randevu alma ve muayene için geçerli değildir.

Esenler Güney Hastanesi doktorları – hekimleri: Op. Dr. Songül Kaloğlu, Op. Dr. Sebahattin Şentürk, Dr. Shevket Shevked, Op. Dr. Moustafa Mechmet, Op. Dr. Moustafa Mechmet, Uzm. Dr. Mehmet İnce, Uzm. Dr. Mehmet İnce, Uzm. Dr. Mutlu Demiral, Uzm. Dr. Mutlu Demiral, Uzm. Dr. Enver Arslan, Uzm. Dr. Rıza Gülzari, Op. Dr. Salih Çelik, Uzm. Dr. Kıvılcım Okyay, Op. Dr. Ali Divil, Uzm. Dr. Ali Dirik, Op. Dr. Alpay Şerefhan, Uzm. Dr. İbrahim Engin Deniz, Uzm. Dr. Oktay Torun, Op. Dr. Cuma Aslan, Doktor Songül Kaloğlu, Op. Dr. Hakan Akalan, Dr. Sultan Selim Yükünç, Op. Dr. Ashkan Hasheminia, Uzm. Dr. Muhammet Tekeşin, Songül Kaloğlu
Güney Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Esenler Güney Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Sondurak istasyonunda inip veya Sondurak – Dörtyol Meydan durağından geçen İETT hatları ile veya Güney Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktasındaki bir konumdadır.
İstanbul Güney Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Esenler ilçesi, Sondurak’ta bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Esenler Güney Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

One thought on “Esenler Güney Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7