Erzincan Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

erzincan üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – Erzincan tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Erzincan Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Erzincan Üniversite Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Erzincan Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’dir. Hastanenin online randevu ve telefonla randevu muayene hizmeti vardır.

Erzincan Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi doktorları – hekimleri: DOÇ. DR. EMİN MURAT AKBAŞ, PROF. DR. ŞEVKİ ÖZDEMİR, DR. MUSTAFA YAZICI,UZM. DR. HÜLYA SAVAŞ, UZM. DR. MÜGE GÖRE KARAALİ, PROF. DR. PAŞA ULUĞ, DOÇ. DR. CENK NAYKI, DOÇ. DR. ÜMİT ARSLAN NAYKI, DOÇ. DR. CAN TÜRKLER, DR. TUNAY KİREMİTLİ, DR. KEMAL DİNÇ, DR. BETÜL KALKAN YILMAZ, DR. SEVİL KİREMİTLİ, UZM. DR. KEMİNE UZEL, UZM. DR. MELTEM ŞAHİN, DR. ALEVTİNA ERSOY, DR. HASAN YAŞAR, DR. CEYDA TANOĞLU, DR.  İDRİS KOCATÜRK, UZM. DR. HÜSNİYE TUĞBA BELEN ŞEREFOĞLU, UZM. DR. CANAN DUMAN İLKİ, UZM. DR. SERPİL DURGUN, UZM. DR. FİLİZ DEMİRDÖĞEN

Erzincan Üniversitesi Mengücek Gazi Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Çiftlikköy Kampüsü durağından geçen otobüsler ile veya Erzincan Üniversite Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane şehrin merkezi noktalarına yakın sayılabilecek bir konumdadır.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Araştırma Hastanesi adresi nerede? Erzincan, Merkez ilçesi, Başbağlar’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Erzincan Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Erzincan Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Merhaba iyi geceler PCR Testi gece yapılıyormu? Yolculuk için yaptırmayı düşünüyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7