Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

kırıkkale üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – Kırıkkale tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Kırıkkale Üniversite Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: KKÜ Hastanesi olarak kısaltılan bu sağlık merkezi, Kırıkkale Üniversitesi Kampüsü ana yerleşke içerisinde yer almakta ve burada hasta kabulü yapmaktadır.

Kırıkkale Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Ayla Kürkçüoğlu, Prof. Dr. Rengin Kosif, Prof. Dr. Faruk Metin Çomu, Prof. Dr. Şaban Cem Sezen, Prof. Dr. Osman Çağlayan, Prof. Dr. Hakan Boyunağa, Prof. Dr. Murat Kaçmaz, Prof. Dr. Üçler Kısa, Prof. Dr. Erkan Yurtcu, Prof. Dr. Solmaz Erdem, Prof. Dr. Teoman Zafer Apan, Prof. Dr. Latife İşeri, Doç. Dr. Oğuz Eroğlu

Kırıkale Üniversitesi Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Yenişehir‘den geçen minibüsler – dolmuşlar ile Kırıkkale Üniversitesi’nden geçen otobüsler ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Kırıkkale’nin merkezi noktasındadır.
Kırıkkale Üniversite Hastanesi adresi nerede? Kırıkkale, Yahşihan ilçesi, Yenişehir’de bulunmaktadır.

*** Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7