Liv Hospital Muayene Ücreti – Fiyatları

liv hospital

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden İstanbul Liv Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İSTANBUL LIV HOSPITAL MUAYENE NE KADAR?

Liv Hospital Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Liv Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Liv Hospital bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Liv Hospital Hastaneleri – İstanbul Ulus Liv Hospital, Samsun Liv Hospital, Gaziantep Liv Hospital ve Ankara Liv Hospital olmak üzere çeşitli sayıda sağlık merkezinden oluşmakla beraber, tedavi ve muayene ücretleri euro cinsindendir.

İstanbul Liv Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Adem Uçar, Prof. Dr. Ahmet Özkara, Prof. Dr. Alp Burak Çatakoğlu, Prof. Dr. Altay Sencer, Prof. Dr. Ayhan Sucak, Prof. Dr. Ayşe Kubat Üzüm, Prof. Dr. Aytül Çorbacıoğlu Esmer, Prof. Dr. Binnur Şimşek, Prof. Dr. Bülent Baysal, Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, Prof. Dr. Cemalettin Dost Zeyrek, Prof. Dr. Cengiz Kara, Prof. Dr. Cihan Aksoy, Prof. Dr. Çağatay Öztürk, Prof. Dr. Deniz Duman, Prof. Dr. Didem Dal, Prof. Dr. Duygu Derin, Prof. Dr. Emel Ceylan Günay, Prof. Dr. Enis Oğuz, Prof. Dr. Erdal Karaöz, Prof. Dr. Erden Ertürer, Prof. Dr. Ertuğrul Gazioğlu, Prof. Dr. Ferah Ece, Prof. Dr. Gül Nihal Özdemir,  Prof. Dr. Gül Sağın Saylam, Prof. Dr. Gülşen Köse, Prof. Dr. Hakan Teoman Yanar, Prof. Dr. Halil Coşkun,  Prof. Dr. Hüseyin Aksu, Prof. Dr. İsmet Aslan, Prof. Dr. Kader Keskinbora, Prof. Dr. Levhi Akın, Prof. Dr. Makbule Eren Prof. Dr. Merdan Fayda, Prof. Dr. Muammer Kendirci, Prof. Dr. Murat Ünal

Liv Hospitalde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Ulus Liv Hospital’e nasıl gidilir? (yol tarifi) Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında inerek Etiler metrosuna aktarma yaparak, metro ile Etiler istasyonunda inip Ulus tarafından çıkarak veya Ulus durağından geçen İETT hatları ile veya Beşiktaş Ulus’tan geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına yakın konumdadır.
İstanbul Liv Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Beşiktaş ilçesi, Ulus’ta bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** İstanbul Liv Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

One thought on “Liv Hospital Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7