Uludağ Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

uludağ üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – Bursa tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Uludağ Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren üniversites hastanesidir. Bursa Uludağ Üniversite Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Uludağ Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Tam adı Bursa Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi olan bu sağlık merkezi, Nilüfer ilçesindeki Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü ana yerleşke içerisinde yer almakta ve burada hasta kabulü yapmaktadır.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Rıdvan Ali,        Prof.Dr. Şaduman B. ADIM, Prof.Dr. Bedrettin AKOVA, Prof.Dr. Remzi İŞÇİMEN, Doç.Dr. Şüheda ÖZÇAKIR, Prof. Dr. Recep Fedakar, Prof. Dr. Şeref Doğan, Prof. Dr. Selçuk Yılmazlar, Prof. Dr. Ahmet Bekar, Prof. Dr. Hasan Kocaeli, Prof. Dr. Kemal Durak, Prof. Dr. Mehmet Sarısözen

Bursa Uludağ Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Uludağ Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi)  Uludağ Üniversitesi durağından geçen otobüsler veya minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Bursa’nın merkezi noktalarına uzak sayılabilecek bir konumdadır.
Uludağ Üniversitesi Araştırma Hastanesi adresi nerede? Bursa, Nilüfer ilçesi, Görükle’de bulunmaktadır.

*** Uludağ Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

3 thoughts on “Uludağ Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7