Gebze Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

gebze devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – Kocaeli devlet hastaneleri rehberinden Gebze Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

GEBZE DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Gebze Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Gebze Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Gebze Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Tam adı Gebze Fatih Devlet Hastanesi olan bu sağlık kurumu sadece Kocaeli’den değil, İstanbul Anadolu Yakası’nda Pendik, Tuzla ve Sultanbeyli’de oturan vatandaşların da ilgisini görmektedir. Beylikbağı Semt Polikliniği bu hastaneye bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

Kocaeli Gebze Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Seçil Özcan Ayhan, Dr. Murat Tolga Avşar, Dr. Fatih Reçber, Dr. İbrahim Serhat Kayıran, Dr. Mahmure Şehirli Kaya, Dr. Gonca Meriç Biçici, Dr. Selda Kılıç, Dr. Seda Fidancı

Gebze Fatih Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Marmaray ile Fatih istasyonunda inmek sureti ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Gebze Devlet Hastanesi durağından geçen belediye otobüsleri ile minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 250G hat nolu otobüs ile de hastaneye gelebilirsiniz. Bu hastane Kocaeli’nin merkezi noktalarına uzak sayılabilecek bir konumdadır.
Fatih Gebze Hastanesi adresi nerede? Kocaeli, Gebze ilçesi, Fatih’te bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Gebze Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7