Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

akdeniz üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – Antalya hastaneleri rehberinden Akdeniz Üniversitesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren üniversite hastanedir. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Adresi: Akdeniz Üniversitesi Kampüsü. Dumlupınar Bulvarı – Antalya
Telefon numarası: 0242.249 6000

Not: Bu hastane; deri, cilt nakli konularında uzman bir hastanedir. İnternetten randevu alınmakta, iş başvurusu yapılmakta ve laboratuvar sonuçları öğrenilebilmektedir.

Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof.Dr. Levent DERTSİZ, Prof.Dr. Abdullah ERDOĞAN,  Prof.Dr. Abit DEMİRCAN, Prof.Dr. Alpay SARPER, Doç.Dr. Makbule ERGİN, Uzm.Dr. Hakan KESKİN, Prof.Dr. Soner UZUN, Prof.Dr. Ertan YILMAZ, Prof.Dr. Erkan ALPSOY, Prof.Dr. Ayşe AKMAN KARAKAŞ, Doç.Dr. Sevil ALAN,     Prof.Dr. İbrahim İnanç MENDİLCİOĞLU, Prof.Dr. Münire ERMAN, Prof.Dr. Tayup ŞİMŞEK,  Prof.Dr. Mehmet ŞİMŞEK,    Prof.Dr. Abdullah BOZTOSUN, Prof.Dr. Nasuh Utku DOĞAN, Prof.Dr. Mete ÇAĞLAR, Doç.Dr. Enver Kerem DİRİCAN, Doç.Dr. Mehmet SAKINCI,  Doç.Dr. Şafak OLGAN, Doç.Dr. Cem Yaşar SANHAL, Doç.Dr. Selen DOĞAN, Doç.Dr. Mahmut İlkin YERAL, Doç.Dr. Hasan Aykut TUNCER

Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden otobüs hatları ile veya Akdeniz Üniversitesi Kampüsü’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Antalya’nın merkezi noktasındaki bir konumdadır.
Antalya Akdeniz Üniversite Hastanesi adresi nerede? Antalya, Konyaaltı ilçesi, Pınarbaşı’nda bulunmaktadır.

*** Akdeniz Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7