Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

bakırköy sadi konuk hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

BAKIRKÖY DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Bakırköy Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Bakırköy Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Bakırköy Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’dir. İstanbul’un merkezi konumdaki hastaneleri gibi oldukça yoğundur ve birçok bölüm için ancak aylar sonrasına randevu alabilirsiniz.

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorları – hekimleri: DOÇ.DR. MUSA ÇIRAK UZM.DR. AKIN GÖKÇEDAĞ UZM.DR. BÜLENT EKİNCİ UZM.DR. DOĞAN GÜÇLÜHAN GÜÇLÜ UZM.DR. ENGİN OZAR UZM.DR. GÖRKEM ALKIR UZM.DR. HARUN MEHMET ÖZLÜ UZM.DR. KAHAN BAŞOCAK UZM.DR. MURAT DAĞ UZM.DR. ULVİ ÇİFTÇİ UZM.DR. RECEP AKPINAR UZM.DR. SELMA FETTAHOĞLU ÜSTEL  DOÇ.DR. MELTEM VURAL UZM.DR. BAHAR ÇAKMAK UZM.DR. BANU AYDENİZ UZM.DR. EMEL CENNET EMLAKÇIOĞLU CENGİZ UZM.DR. EMİNE IŞIL ÜSTÜN UZM.DR. FİLİZ YILDIZ AYDIN UZM.DR. MUALLA BİÇER GENÇBAY UZM.DR. MÜNEVVER ÇİNİCİOĞLU UZM.DR. SİBEL ÇAĞLAR  UZM.DR. ARİFE USLU GÜZ UZM.DR. AYŞEGÜL GENCER UZM.DR. BARIŞ AÇIKMEŞE UZM.DR. ÇAĞLA PINAR TAŞTAN UZM.DR. EBRU ARTAN UZM.DR. NURSEV VARDALOĞLU  DOÇ.DR. ALİ AYCAN KAVALA DOÇ.DR. SAYGIN TÜRKYILMAZ DOÇ.DR. ZEHRA BAYRAMOĞLU UZM.DR. BURAK AÇIKGÖZ UZM.DR. EYLÜL KAFALI BAŞARAN UZM.DR. FİLİZ ERDİM UZM.DR. GÜLSÜM TÜRKYILMAZ UZM.DR. HASAN TOZ UZM.DR. MEHMET ALİ YEŞİLTAŞ UZM.DR. YUSUF KUSERLİ

Bakırköy Sadi Konuk Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
İstanbul Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ve metrobüs ile Bahçelievler istasyonunda inerek veya Dr. Sadi Konuk Devlet Hastanesi durağından geçen İETT otobüsleri ile veya Zuhuratbaba’dan geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Bakırköy ilçesi, Zuhuratbaba’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Bakırköy Araştırma Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7