Malatya Hayat Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

malatya hayat hastanesi

Özel hastaneler – Malatya hastaneleri rehberinden Malatya Hayat Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

MALATYA HAYAT HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Malatya Hayat Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Özel Hayat Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Özel Malatya Hayat Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastanenin tam adı Malatya Özel EGM Hayat Hastanesi’dir. İnternetten randevu alınmakta, iş başvurusu yapılmakta ve labaratuvar sonuçları öğrenilebilmektedir.

Özel Hayat Hastanesi doktorları – hekimleri:  Uzm.Dr.Erdal GÖÇMEZ, Uzm.Dr.Ruhcan POLAT, Uzm.Dr. Lale GULİYEVA, Uzm.Dr. Derya ÇELİK, Dr. Ünal İLHAN, Op. Dr. Süleyman KARACA, Dr. Sefa Çiftçi, Op.Dr.Nihan ALADAĞ, Uzm.Dr Mahmut ÇELİK, Uzm. Dr. Ziya KÖYLÜOĞLU, Uzm.Dr. Atilla ALEV, Dr. Emrah Düzenli, Uzm.Dr.Özge YILDIZ, Opr.Dr.Hasan Aydın, Uzm. Dr. Şevket BALTA, Jin.Op.Dr.Gülhan USTA, Uzm.Dr.Hüseyin İnci , Uzm.Dr. Nejdet KARABEY, Opr. Burhan ORZAN, Jin. Op. Dr. Sevgi DEMİRHAN, Op. Dr. Hacim DELİKTAŞ, Op.Dr.Uğur YAŞAR, Diyetisyen Gamze AYYILDIZ, Op.Dr.Murat UĞURALP

Malatya Hayat Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Malatya Hayat Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Akpınar’dan geçen Motaş otobüsleri ile veya Hayat Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Malatya’nın merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
Malatya Özel Hayat Hastanesi adresi nerede? Malatya, Battalgazi ilçesi, Akpınar’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Malatya Hayat Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7