Özel Esencan Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

özel esencan hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul Avrupa Yakası hastaneleri rehberinden Esenyurt Özel Esencan Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ÖZEL ESENCAN HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Esenyurt Esencan Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Özel Esenyurt Esencan Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Esencan Esenyurt Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane Esenyurt’taki özel hastanelerden olup, aynı gruba bağlı olarak Esencen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Esen Sağlık Güvenlik Birimi merkezleri de hizmet vermektedir. İnternetten randevu alınabilmekte, iş başvurusu yapılmakta ve labaratuvar sonuçları öğrenilebilmektedir.

Özel Esencan Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Atakan Özkan, Uzm. Dr. Aviş Avişovi, Op. Dr. Ayhan Yükselen, Uzm. Dr. Ayşe Yücel, Uzm. Dr. Azat Durdymuradov, Op. Dr. Celal Guliyev, Dr. Ebru İrgi Yıldırım, Uzm. Psk. Elif Saydam, Uzm. Dr. Emel Yavrucuoğlu, Uzm. Dr. Erkan Coşkun, Uzm. Dr. Erkut Karasu, Uzm. Dr. Esen Akkaya, Uzm. Dyt. Esma Akça Özdoyran,Uzm. Dr. Fatih Yakar, Uzm. Dr. Firdevs Günok, Uzm. Dr. Gülseren Yirik, Op. Dr. Hüseyin Şimşek, Dr. İlker Ünlü, Dr. Melih Bestel, Uzm. Dr. Maryam Seydi Moghadam, Uzm. Dr. Mucip Oral, Uzm. Dr. Murat Aslan, Uzm. Dr. Nasih Yılmaz, Uzm Dr. Nazmi Uğur, Dr. Nihat Bağ, Doç. Dr. Nihat Demir, Op. Dr. Nuray Can, Dr. Ruken Can, Op. Dr. Salim Sezer, Uzm. Dr. Sertan Gündoğan, Op. Dr. Sevinç Mammadova, Op. Dr. Süreyya Merden, Dr. Tamer Tatar, Dt. Tuğçe Yağmur Tepekaya, Op. Dr. Ulvi Isgandarov, Uzm. Dr. Ülkü Yazıcı, Doç. Dr. Veysel Yurttaş, Uzm. Dr. Vugar Musayev, Dt. Yusuf Danyel Berrak, Op. Dr. Yücel Altay, Doç. Dr. Yüksel Yurttaş, Dt. Zeynep Paker

Esencan Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Esencan Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Esenyurt Bağlarçeşme’den geçen İETT otobüsleri ile veya Esencan Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
İstanbul Özel Esencan Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Esenyurt ilçesi, Bağlarçeşme’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Özel Esencan Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7