Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

süleyman demirel üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – Isparta hastaneleri rehberinden Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren üniversite hastanedir. Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katkı payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Adresi: Çünür Mah. SDÜ Doğu Kampüsü – Isparta
Telefon numarası:

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Mustafa Çağrı SAVAŞ, Profesör Levent DUMAN, Profesör Behçet İlker BÜYÜKYAVUZ, Profesör Mustafa Çağrı SAVAŞ

Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) SDÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nden otobüs hatları ile veya Süleyman Demirel Üniversitesi Kampüsü’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Isparta’nın merkezi noktasındaki bir konumdadır.
9 Nolu Hat Çünür Tıp Fakültesi – Tuhafiyeciler Sitesi – 6 Mart – İstanbul Yolu – Çünür TOKİ – SDÜ Tıp
37 Nolu Hat: Gülistan Karakolu – Hızırbey – Işıkkent Orta Okulu – Isbaş Yolu – Zafer – Fatih – Adliye – SDÜ Tıp
37 Nolu Hat Halıkent – Ayazmana Parkı – Demirköprü – Çevre Yolu – Şehir Hastanesi – Özkanlar – İstanbul Caddesi – SDÜ Tıp
Süleyman Demirel Üniversite Hastanesi adresi nerede? Isparta, Merkez ilçesi, Çünür’de bulunmaktadır.

Not: Bu hastane; Süleyman Demirel Araştırma ve Uygulama Hastanesi olarak SDÜ Tıp Fakültesi’ne bağlı olarak hasta kabulü yapmaktadır. İnternetten randevu alınmakta, iş başvurusu yapılmakta ve laboratuvar sonuçları öğrenilebilmektedir

*** Isparta Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7