Batı Anadolu Central Hospital Muayene Ücreti – Fiyatları

batı anadolu central hospital

Özel hastaneler – İzmir hastaneleri rehberinden Batı Anadolu Central Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

BATI ANADOLU CENTRAL HOSPITAL MUAYENE NE KADAR?

Batı Anadolu Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Batı Anadolu Central Hospital SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Batı Anadolu Central Hospital bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not:

Batı Anadolu Central Hospital doktorları – hekimleri: Op.Dr. Özer GÜRBÜZ, Op.Dr. Neslihan GÜRBÜZ , Op.Dr. Berrin KORKUT, Prof.Dr. Talat TAVLI, Uzm.Dr. İbrahim SUSAM, Doç.Dr.Dolunay ODABAŞI , Op.Dr.Melih ERDİNÇ, Op.Dr. Banu BEĞEN, Op.Dr. Sinan KÖKSAL, Op.Dr. Ayşe DAVRASLI, Op.Dr.Alkan Ergün, Op.Dr. Asuman ÖZÜTEMİZ, Uz.Dr. Ertuğrul YILMAZ, Uz.Dr. Bahtiyar BAHŞİ, Uz.Dr. Özlem İNCE, Uz.Dr.S.Dilek TÜRKGELDİ, Uz.Dr. Nurettin İNANÇ, Uz.Dr.M.Emin MUNGAN, Uz.Dr.N.Bağdagül GÖKÇE, Uz.Dr.A.Nasır DURAN, Op.Dr.Muhammet DİNÇ, Op.Dr. Güven ÜSTÜN, Uz.Dr. Filiz SEKDUR, Uz.Dr.H.Firuzan AKTUĞ, Prof.Dr. Bülent ÖZBAY, Dr. Serpil ŞAMHAL, Dr. Refia DEMİR, Uz.Dr. Ebru TONAY YAŞAROĞLU , Dr. Hüseyin ALPASLAN, Dr.Cihan ÖZDOĞAN, Dr. Asım JAFARLI, Uzm.Dr. Burcu Gülün MANOĞLU, Dr.Gencay Köse

Batı Anadolu Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Batı Anadolu Central Hospitalde Covid-19 aşısı yapılıyor mu? Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
İzmir Batı Anadolu Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Batı Anadolu Hastanesinden geçen Eshot hatları ile veya Bayraklı’dan geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İzmir’in merkezi noktasındaki bir konumdadır.
İzmir Batı Anadolu Central Hospital adresi nerede? İzmir, Bayraklı ilçesi, Nazarbayev Caddesi’nde bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** İzmir Batı Anadolu Central Hospital randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7