Eskil Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

eskil devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – Aksaray devlet hastaneleri rehberinden Eskil Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ESKİL DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Eskil Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Eskil Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Eskil Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Eskil Toplum Sağlığı Merkezi ayrı bir binada hizmet vermektedir.

Aksaray Eskil Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Rafi Amiri, Dr. Salih Kostak, Dr. Oğuzhan Çeşmeci, Dr. Ayşen Safiye Derin, Dr. Melis Serin, Dr. Murat Bekmezci, Dr. Hüseyin Öztürk, Dr. Ahmet Faruk Yoldaş, Dr. Emrah Köksal

Eskil Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Eskil Devlet Hastanesinde Covid-19 aşısı yapılıyor mu? Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
Eskil Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Eskil Devlet Hastanesi önünden geçen Aksaray – Eskil minibüsleri – dolmuşları ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Aksaray’ın merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Eskil Hastanesi adresi nerede? Aksaray, Eskil ilçesi, Merkez’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Eskil Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7