Memorial Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

memorial hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Memorial Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

MEMORIAL HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Memorial Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Memorial Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Memorial Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Memorial Bahçelievler Hastanesi, Şişli Hastanesi, Ataşehir Hastanesi, Hizmet Hastanesi, Beşiktaş Memorial Wellness Hastanesi olmak üzere hizmet vermektedir.

İstanbul Memorial Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Abdullah Özkaya, Prof. Dr. Adnan Sayar, Prof. Dr. Ahmet Soysal, Prof. Dr. Akın Yıldız, Prof. Dr. Alaattin Yıldız, Prof. Dr. Ali İrfan Emre Tekgündüz, Prof. Dr. Aşkın Ali Korkmaz, Prof. Dr. Ayşe Selimoğlu, Prof. Dr. Barış Ökçün, Prof. Dr. Burcu Altunrende, Prof. Dr. Cengiz Çeliker, Prof. Dr. Cihat Şen, Prof. Dr. Ediz Altınlı, Prof. Dr. Ercan Abay, Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu, Prof. Dr. Fatih Aydoğan, Prof. Dr. Fazilet Öner Dinçbaş, Prof. Dr. Feryal Gün Soysal, Prof. Dr. Gökhan Bozkurt, Prof. Dr. Gülen Bülbül Doğusoy

Memorial Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Memorial Hastanesinde Covid-19 aşısı yapılıyor mu? Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
Memorial Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro, metrobüs ile Bahçelievler istasyonunda inerek veya Memorial Hastanesinden geçen İETT hatları ile veya Bahçelievler’den geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktasındaki bir konumdadır.
İstanbul Memorial Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Bahçelievler ilçesi, Adnan Kahveci’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Memorial Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7