Ufuk Üniversitesi Rıdvan Ege Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

ufuk üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – Ankara tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

UFUK ÜNİVERSİTESİ RIDVAN EGE HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Ufuk Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren özel hastanedir. Ufuk Dr. Rıdvan Ege Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri aşağıdaki sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Ufuk Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri – fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Şu haliyle Koç Üniversitesi Hastanesi’nin SGK anlaşması var mı veya SGK geçerli mi sorusunun cevabı hayırdır. Ancak anlaşmalı kuruluşlar vardır. Bunun dışında her işlem için ücret ödenmek zorundadır.

Ankara Ufuk Üniversitesi Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Arif Hikmet SÜER,  Prof. Dr. Perihan EKMEKÇİ,  Prof. Dr.  Züleyha KAZAK BENGİSUN, Prof.Dr.  Kamil GÜLPINAR,  Prof.Dr.  Seyit Mehmet Sadık   ERSÖZ,  Prof.Dr.  Süleyman ÖZDEMİR, Prof.Dr.  Gamze Sinem ÇAĞLAR,  Prof.Dr.  Sevim  DİNÇER CENGİZ,  Doç.Dr.  Aslı YARCI GÜRSOY,  Doç.Dr.  Emre Göksan  PABUÇCU, Prof.Dr.  Ahmet EGE,  Prof.Dr.  Berk GÜÇLÜ,  Prof.Dr.  Burak  AKAN, Prof.Dr.  Mehmet Cüneyt  ENSARİ,  Prof.Dr.  Leman Gülsan YAVUZ,  Prof.Dr.  Ayça    ERGÜR,  Doç.Dr. Demet ALTUN, Prof.Dr.  Ahmet ÇORAKCI,  Prof.Dr.  Ender  SOYDAN,  Prof.Dr.  Fikri İÇLİ  Prof.Dr.  İhsan   ERGÜN, Prof.Dr.  Nurşen DÜZGÜN,  Doç.Dr. Banu AKTAŞ YILMAZ, Doç.Dr. Ceyla KONCA DEĞERTEKİN, Prof.Dr.  Sadi GÜNDOĞDU,  Prof.Dr.  Umman Nureddin  SANLIDİLEK,  Doç.Dr.   Gökçe Kaan    ATAÇ,  Doç.Dr. Hale ÇOLAKOĞLU ER

Ufuk Üniversitesi Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Ufuk Üniversite Hastanesinde Covid-19 aşısı yapılıyor mu? Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
Ufuk Dr. Rıdvan Ege Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Söğütözü istasyonunda inip Konya Yolu yönüne doğru  çıkarak veya Konya Yolu’ndan geçen EGO hatları ile veya Balgat’tan geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Ankara’nın merkezi noktasındaki bir konumdadır.
Ankara Ufuk Üniversitesi Hastanesi adresi nerede? Ankara, Çankaya ilçesi, Balgat’ta bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Ufuk Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

2 thoughts on “Ufuk Üniversitesi Rıdvan Ege Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. Göbek fıtığı ameliyatı olmak istiyorum.sgk.emeklisiyim.ek ücret ne kadar ödemem gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7