Medilife Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

medilife hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Medilife Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

MEDILIFE HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Bu hastane, T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Medilife Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Medilife Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Medilife Çapa Hastanesi, Beylikdüzü Hastanesi ve Bağcılar Hastanesi olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Medilife Hastanesi doktorları – hekimleri: OP. DR. Orçun Oral Şentürk,  Op. Dr. Abdurrahman Hüseyinoğlu, Uzm. Dr. Aylin Kuyumcubaşı, Uzm. Cansu Abalı , Uzman Dyt. Elif Zerek , Op. Dr. Fahriye Ayık Sezer, Uzm. Dr. Faruk Balkan , Uzm. Dr. Funda Kılıç, Op. Dr. Halil Şiraneci, Op. Dr. Hasan Cabbar, Uzm. Dr. Mubariz Dadaşoğlu, Dr. Nihat Tanışık , Op. Dr. Osman Nuri Akbulut , Uzm. Dr. Rasim Çırpın , Uzm. Dr. Semra Zeynel, Uzm. Dr. Tehmine Hasanzade , Dr. Tuğran Özağca, Uzm. Dr. Yasin Bakcan, Dr. Ziya Türkeş

Medilife Hastanesinde koronavirüs testi ve covid-19 aşısı yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmakta, koronavirüs aşısı randevusu almak suretiyle Biontech ve Sinovac aşıları yapılmaktadır.
Medilife Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Emniyet – Fatih istasyonunda, tramvay ile Çapa istasyonunda, metrobüs ile Bayrampaşa – Koç Üniversitesi Hastanesi istasyonunda inerek veya Medilife Hastanesinden geçen 32, 32A, 33, 36, 36ES, 83O numaralı İETT hatları ile veya Çapa’dan geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktasındaki bir konumdadır.
İstanbul Medilife Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Fatih ilçesi, Çapa’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Medilife Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Medilife Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7