Malatya Park Hospital Muayene Ücreti – Fiyatları

malatya park hospital

Özel hastaneler – Malatya hastaneleri rehberinden Özel Malatya Park Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.


ÖZEL MALATYA PARK HOSPITAL MUAYENE NE KADAR?

Bu hastane, T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Özel Malatya Park Hospital SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Malatya Park Hospital bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Özel Hayat Hastanesi de bu hastanenin iştirakidir.

Malatya Park Hospital doktorları – hekimleri: Doç.Dr.Cemal Taşdemir, Dr. Atilla KARA, Dr. Hasan TUNCER, Dr. Muhammed Burak ÜNAL, Hasan Selim Sağol, Op.Dr. Özhan AKKAN, Op.Dr.Barış GÖKGÜL, Op.Dr.M.Taha Eser, Op.Dr.Mesut Bolat, Op.Dr.Miray SEKKİN ESER, Op.Dr.Zehra KUZU, Prof Dr.Süleyman Çaylı, Prof. Dr. İdris ŞAHİN, Prof. Dr. Yüksel TOPLU, Uzm. Dr. Ahmet GÖÇMEZ, Uzm. Dr. Erdal Doğan, Uzm. Dr. Furkan EREN, Uzm. Dr. Melda ACAR, Uzm.Dr. Atilla ALEV, Uzm.Dr. İnan USTA, Uzm.Dr.Bayram KAHRAMAN, Uzm.Dr.Bülent KAYA, Uzm.Dr.Erdal GÖÇMEZ, Uzm.Dr.Halil ASLAN, Uzm.Dr.Mehmet AMİNCİ, Uzm.Dr.Ruhcan POLAT, Uzm.Dr.Tuğba Nur AKKUŞ

Malatyapark Hastanesinde koronavirüs testi ve covid-19 aşısı yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmakta, koronavirüs aşısı randevusu almak suretiyle Biontech ve Sinovac aşıları yapılmaktadır.
Malatya Park Hospital’e nasıl gidilir? (yol tarifi) Özel Park Hospital’den geçen MOTAŞ hatları ile veya Valikonağı’ndan geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Malatya’nın merkezi noktalarına yakın bir konumdadır.
Malatya Özel Park Hospital adresi nerede? Malatya, Battalgazi ilçesi, Valikonağı’nda bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Malatya Park Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Malatya Park Hospital Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7