Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

dokuz eylül üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – İzmir tıp fakültesi hastaneleri rehberinden Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

DOKUZ EYLÜL HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. DEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane, DEÜ Tınaztepe Hastanesi olarak da bilinmektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi doktorları – hekimleri:  Prof. Dr. Emel Fetil, Prof. Dr. Şebnem Aktan, Prof. Dr. Turna İlknur, Prof. Dr. Sevgi Akarsu, Prof. Dr. Emel Çalıkoğlu, Doç. Dr. Özlem Özbağçıvan, Uzm. Dr. Ceylan Avcı, Prof. Dr Yeşim Tunçok, Prof. Dr. Ayşe Gelal, Prof. Dr. Şule Kalkan, Prof. Dr. Nergiz Durmuş, Doç. Dr. Mualla Aylin Arıcı, Doç. Dr. Nil Hocaoğlu Aksay, Prof. Dr. Can Sevinç, Prof. Dr. Eyüp Sabri Uçan, Prof. Dr. Arif Hikmet Çımrın, Prof. Dr. Oya İtil, Prof. Dr. Oğuz Kılınç, Doç. Dr. Aylin Özgen Alpaydı, Doç. Dr. Kemal Can Tertemiz, Doç. Dr. Begüm Ergan, Prof. Dr. Fatoş Önen, Prof. Dr. Hale Akpınar, Prof. Dr. Bülent Ündar, Prof. Dr. Fatih Demirkan, Prof. Dr. Güner Hayri Özsan, Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi, Prof.Dr. Caner Çavdar, Prof. Dr. Ömer Selahattin Topalak, Prof. Dr. Mehmet Ali Özcan, Prof. Dr. İlhan Öztop, Prof. Dr. Aziz Karaoğlu, Prof.Dr. Hatice Miraç Binnaz Demirkan, Prof. Dr. Ender Berat Ellidokuz, Prof. Dr. Fırat Bayraktar, Prof. Dr. Ahmet Turan Işık, Prof. Dr. Mesut Akarsu, Prof. Dr. Müjde Soytürk, Prof. Dr. Mustafa Oktay Tarhan, Prof. Dr. Ahmet Merih Birlik, Prof. Dr. İsmail Sarı, Prof. Dr. Tuğba Yavuzşen, Prof. Dr. İnci Alacacıoğlu, Prof. Dr. Tevfik Demir, Prof. Dr. Abdullah Serkan Yener,  Doç. Dr. İlkay Tuğba Ünek,     Doç. Dr. Serpil Müge Değer, Doç. Dr. Göksel Bengi

İzmir Dokuz Eylül Hastanesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır. Ayrıca Sinovac veya Biontech aşısı olmak üzere her iki aşı da yapılabiliyor. Aşı randevusu almak zorunludur.
DEÜ Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi)  Deü Hastanesi’nden geçen 5, 6, 7, 8, 82, 305, 551, 971, 975, 981, 982, 983, 984, 985, 987 numaralı ESHOT otobüs hatları ile veya Mithatpaşa Caddesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İzmir’in merkezi noktasındaki bir konumdadır.
İzmir Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi adresi nerede? İzmir, Balçova ilçesi, İnciraltı’nda bulunmaktadır.

*** Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7