Göçeri Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

göçeri devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – Kahta devlet hastaneleri rehberinden Göçeri Devlet Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

GÖÇERİ DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Kahta Göçeri Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Göçeri Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Göçeri Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Kahta ilçesinde iki tane devlet hastanesi mevcut olup, diğer devlet hastanesi Kahta Devlet Hastanesi’dir.

Adıyaman Kahta Göçeri Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr.Yusuf ALBAYRAK, Dr. Yavuz DENİZ, Dr.Yakup YALÇİN, Dr.Rauf KORKMAZ, Dr.Nezahat KILINÇ, Dr.İbrahim YILDIRIM, Dr.Esranur ÇİL, Dr. Hanım DEMİRAL, Dr.Aysel ŞAHİN, Dr. Dicle AKIN, Diş Hekimi Güner TUNÇ, Diş Hekimi Mahmut ŞEN

Göçeri Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR laboratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Göçeri Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Menzil’e giden otobüsler ile minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane Kahta ilçe merkezine yaklaşık yarım saat mesafede bir konumdadır.
Göçeri Hastanesi adresi nerede? Adıyaman, Kahta ilçesi, Menzil’de bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Göçeri Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7