Göztepe Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

göztepe şehir hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul Anadolu Yakası devlet hastaneleri rehberinden Kadıköy Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

GÖZTEPE ŞEHİR HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Göztepe Süleyman Yalçın Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Göztepe Şehir Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Göztepe Şehir Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu hastane, eski Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi olup, Göztepe EAH kapatılarak yerine bu hastane açılmıştır. Dolayısıyla Göztepe Araştırma Hastanesi deyince artık bu hastane akla gelmelidir. Hastanede Arapça bilen personeller hazır tutulmaktadır.

İstanbul Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi doktorları – hekimleri: Doç. Dr. Başak Caner, Doç. Dr. Semih Naci Balak, Uzm. Dr. Baha Eldin Adam, Uzm. Dr. Emin Mehmet Eminoğlu, Uzm. Dr. Güliz Gültekin, Uzm. Dr. Nur Topyalın, Prof. Dr. Mehmet Salih Gürel, Doç. Dr. Güldehan Atış, Uzm. Dr. Hasan Aksoy, Uzm. Dr. Vefa Aslı Erdemir, Prof. Dr. Esra Yazar, Uzm. Dr. Canan Gedik, Uzm. Dr. Coşkun Doğan, Uzm. Dr. Deniz Bilici, Uzm. Dr. Oğuzhan Akman, Uzm. Dr. Emrah Kılıçaslan, Uzm. Dr. Işıl Erdoğan Özünal, Prof. Dr. Banu Mesçi, Prof. Dr. Aytekin Oğuz, Prof. Dr. Mehmet Uzunlulu, Uzm. Dr. Aydın Acabay, Uzm. Dr. Betül Yaman, Prof. Dr. Abdulkadir Turgut, Doç. Dr. Meryem Hocaoğlu, Uzm. Dr. Canan Satır Özel, Prof. Dr. Ebuzer Aydın, Uzm. Dr. Abdulkerim Özhan, Prof. Dr. Gül Acar, Prof. Dr. Mahmut Tayyar Kalcıoğlu, Doç. Dr. Osman İlkay Özdamar
İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Göztepe Şehir Hastanesi durağından geçen İETT belediye otobüsleri (E-10, E-11 ve Sabiha Gökçen Havalimanı hattı) ile E5’ten geçen Kadıköy – Maltepe – Kartal minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Metro, metrobüs ve tramvay ile ancak aktarmalı ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına yakın sayılabilecek bir konumdadır.
Adresi nerede? İstanbul, Kadıköy ilçesi, Göztepe’de bulunmaktadır.

İlginizi çekebilir: ANKARA’DAKİ DİĞER HASTANELER İÇİN TIKLAYINIZ

*** İstanbul Şehir Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7