Acıbadem Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

acıbadem üniversitesi hastanesi

Üniversite hastaneleri – İstanbul tıp fakültesi hastaneleri rehberinden İstanbul Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Acıbadem Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Acıbadem Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Acıbadem Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Bu tıp merkezi, Küçükçekmece – Halkalı semtinde yer alıp Atakent Acıbadem Hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Pendik Yüzyıl Hastanesi doktorları – hekimleri: Prof. Dr. Bülent Oktay, Prof. Dr. Taner Usta, Prof. Dr. Abdullah Büyükçelik, Prof. Dr. Halil Armağan Arıcan, Prof. Dr. Halil Esgin

Pendik Yüzyıl Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Acıbadem Üniversitesi Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Marmarayveya metrobüs ile Küçükçekmece durağında indikten sonra Halkalı otobüsleri – minibüsleri veya Halkalı durağından geçen İETT hatları ile veya Acıbadem Üniversitesi Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Acıbadem Atakent Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Küçükçekmece ilçesi, Halkalı’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Acıbadem Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

2 thoughts on “Acıbadem Üniversitesi Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. İyi günler Göz muayenesi ücreti ne kadar ve göz kayması icin amaliyat yapıyor musunuz ve ne kadara yapıyorsunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7