Eyüp Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

eyüp devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Eyüp Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

EYÜP DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Eyüp Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Eyüp Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri SGK katılım payı sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Eyüp Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri ile sağlık raporu ve portör muayenesi fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Eyüp Devlet Hastanesi, Eyüp – Haliç sahilinde, sahil yolu üzerinde yer almaktadır. Eyüp adının Eyüpsultan olarak değişmesiyle beraber Eyüpsultan Devlet Hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Eyüpsultan Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: DR.AYLA BALCI, DR. DURSUN MURAT IŞIK, DR. SALİH ÇAMDERELİ, DR. MUSTAFA KAZ, DR. ALTAN VAR, DR.BURAK KARAKOCA,  DR. METE ENER, DR. MUSTAFA GÖKHAN KÖSE, DR. REMZİYE EL, DR. NURETTİN SAVAŞ ŞEN, DR. İLKNUR ALTAYLI ENER, DR. İSMAİL SEZGİN, DR. EMEL BAŞOĞLU

Eyüpsultan Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Eyüpsultan Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Bayrampaşa istasyonunda veya metrobüsle Ayvansaray veya Bayrampaşa istasyonunda indikten sonra, otobüsle Eyüpsultan Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağından geçen İETT hatları ile veya Eyüpsultan Devlet Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Kendi aracınız ile gelmeniz de mümkün olmakla beraber otopark sıkıntısı yaşama ihtimaliniz yüksektir.
Eyüpsultan Devlet Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Eyüpsultan ilçesi, Silahtarağa’da bulunmaktadır.

*** Eyüp Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7