Esenler Devlet Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatı

esenler devlet hastanesi

Devlet hastaneleri – İstanbul devlet hastaneleri rehberinden Esenler Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ESENLER DEVLET HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Esenler Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kamu hastanesidir. SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS kapsamında ücretsiz muayene olunabilmektedir. Ancak herhangi bir sağlık güvencesi olmaksızın yani Esenler Devlet Hastanesi sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Esenler Devlet Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri – fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Esenler Devlet Hastanesi, Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi adında dal hastanesi (branş merkezi) olarak hizmet vermektedir. 225 yatak kapasitelidir.

Esenler Devlet Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Fatma İslamoğlu, Dr. Burçak Halis, Dr. Cumali Kocabay, Dr. Ezgi Türkoğlu, Dr. Derya Keçeci Savan, Dr. Mehmet Hanifi Alp, Dr. Nagehan BİLGİLİ ÖZGÜR, Dr. Günel BARUT, Dr. Sinan GÜLEÇ, Dr. Nurettin İDİŞ, Dr. Fulya ÖZKAL MOLLA, Dr. Selin ÇETİNKAL, Dr. Bahar YÜKSEL ÖZGÖR, Dr. Kübra ÇAKMAK, Dr. Nuri KAYA, Dr. Aslıhan ERGÜL, Dr. Nurgül YILMAZ, Dr. Necip MUSTAFAOĞLU, Dr. Murat Talip KALEMLİ, Dr. Renginar AKBULAK, Dr. Ghiulten GONCA, Dr. Belgin ESEN

Esenler Devlet Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastane, kadın-doğum ve çocuk hastanesi olup, dal (branş) hastanesidir.
Esenler Devlet Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro ile Atatürk Havalimanı – Yenikapı metro hattı Esenler durağında indikten sonra Havaalanı Mahallesi’nden geçen otobüs ve minibüsler ile Otobüsle Esenler Kadın Doğum Hastanesi durağından geçen İETT hatları ile veya Esenler Kadın Doğum Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Kendi aracınız ile gelmeniz de mümkün olmakla beraber otopark sıkıntısı yaşama ihtimaliniz yüksektir.
Esenler Devlet Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Esenler ilçesi, Havaalanı Mahallesi’nde bulunmaktadır.

*** Esenler Devlet Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7