Özel Beykent Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

özel beykent hastanesi

Üniversite hastaneleri – İstanbul tıp fakültesi hastaneleri rehberinden İstanbul Beykent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Beykent Üniversitesi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde olarak hizmet veren özel hastanedir. Beykent Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Beykent Üniversitesi Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri – fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Özel Beykent Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Hüseyin Yavuz ŞAHİN, Dr. Murat Okan DEMİREZEN, Dr. Alp HEPSEVİ, Uzm. Dr. Selma ÖZGÜR, Dyt. Almina KARSAVURANOĞLU, Dyt. Dilem İRKİN KOÇAN, Dr. Alev GÜNER, Uzm. Dr. Furkan BORAZAN, Uzm. Dr. Meryem ÖLMEZ, Uzm. Dr. Yaşar Derya KARAKAŞ, Uzm. Dr. Pınar YÖNTER OĞUZ, Prof. Dr. Can Polat EYİGÜN, Dr.Serap KAPCI YILDIZ, Op. Dr. Erdem ŞENTATAR, Op. Dr. Ümit ÇETİNKAYA, Dr. Aydanur MİHMANLI, Op. Dr. Selin TUĞTAN, Op. Dr. Faruk ÇEKMECELİ, Prof. Dr. Petek BALKANLI, Dr. Bilal ÇUĞLAN, Dr. Mustafa ÇELİK, Dr. Ceyda HAYRETDAĞ, Doç. Dr. Meriç UĞURLAR, Dr. Neşe KUTLUTÜRK ŞAHİN, Dr. Ali DAYİ

Özel Beykent Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Özel Beykent Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Metro veya tramvay ile direkt ulaşım mümkün değildir. Metrobüs ile Büyükçekmece (Cumhuriyet Mahallesi) istasyonunda inerek veya Özel Beykent Hastanesi durağından geçen İETT hatlarıile veya Beykent Üniversitesi Büyükçekmece Yerleşkesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Özel Beykent Hastanesi adresi nerede? İstanbul Avrupa Yakası, Büyükçekmece ilçesi, Gürpınar’da bulunmaktadır.

*** Beykent Üniversitesi Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

3 thoughts on “Özel Beykent Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


  1. 2hafta önce yaptırdığım kan tahlili ve dopler çekimi için 395 yıl verdim.bugun gittim sadece dopler çekimi 1000 tl istedi ssk olduğu için zorla 850 ytlye indi bu kadar kısa zamanda böyle artış olurmu doktor ücreti 95 tl iken bugün 150 olmus daha ne demeli

  2. Dermatoloji Bölümünden randevu aldım Emekli San. Emekliyim tedavi ücreti varmı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7