Pendik Yüzyıl Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

pendik yüzyıl hastanesi

Özel hastaneler – İstanbul hastaneleri rehberinden Pendik Yüzyıl Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

PENDİK YÜZYIL HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Pendik Yüzyıl Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Pendik Yüzyıl Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Pendik Yüzyıl Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri – fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Burada yer alan bilgiler, Pendik Kaynarca Yüzyıl Hastanesi için geçerlidir. Kocaeli Yüzyıl Hastanesi ücretleri farklılık gösterebilir.

Pendik Yüzyıl Hastanesi doktorları – hekimleri: Dr. Harun GÖK, Dr. Aykut Ünal ŞİMŞEK, Dr. Ayhan ÖZCAN, Dr. Hüseyin KESİKKÖPRÜ, Yrd. Doç. Dr. Yasin EKTİ, Uzm. Dr. Gülin KARAASLAN, Dyt. Ahmet Talha ATLI, Op.Dr. Murat ÇOBANOĞLU, Op.Dr. Tamer TEKİN, Uzm. Dr. Burcu SARIGÖL, Prof. Dr. Ömer ÇALKA, Op. Dr. Ahmet TOPALOĞLU, Uzm. Dr. Ahmet ERYILMAZ, Uzm. Dr. Betül ASLANER ALDEMİR, Prof. Dr. Bünyamin DİKİCİ, Uzm. Dr. Cevdet YILDIRIM, Op. Dr. Yavuz ÖZDEMİR, Uzm. Dr. Güner KANER, Op. Dr. Yavuz ÖZDEMİR, Op. Dr. Kerim TÜRKMENAFŞAR, Uzm. Dr. İbrahim ÇETİNDAĞLI, Uzm. Dr. Hacer ASLANKURT, Uzm. Dr. Şeref BAKIRTAŞ, Op. Dr. Seylan TAPAN, Op. Dr. Esra GÜNAY, Op. Dr. M.Tufan BABAYİĞİT, Op. Dr. Nilüfer KILINÇ, Doç. Dr. Serap SİMAVLI, Uzm. Klinik Psikolog Türkan HİSAR, Op. Dr. Dinçer KADIOĞLU, Op. Dr. Ahmet Volkan DOĞAN, Op. Dr. Rafet İDİN, Op. Dr. Hüseyin Nevzat TOPÇU, Uzm. Dr. H.Duygu KARA BOZKURT, Op. Dr. M.Tufan BABAYİĞİT, Doç. Dr. Orhan Ünal ZORBA, Op. Dr. Seyit ÖZDEMİR

Pendik Yüzyıl Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Pendik Yüzyıl Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Marmaray ile Kaynarca durağında indikten sonra Üstkaynarca otobüsleri – minibüsleri veya Üstkaynarca durağından geçen İETT hatları ile veya Pendik Yüzyıl Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul’un merkezi noktalarına uzak bir konumdadır.
Pendik Yüzyıl Hastanesi adresi nerede? İstanbul Anadolu Yakası, Pendik ilçesi, Üstkaynarca’da bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Pendik Yüzyıl Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Pendik Yüzyıl Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7