Gebze Yüzyıl Hastanesi Muayene Ücreti – Fiyatları

gebze yüzyıl hastanesi

Özel hastaneler – Kocaeli hastaneleri rehberinden Gebze Yüzyıl Hastanesi muayene ücretleri ile randevusuz muayene ve randevu alma hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

GEBZE YÜZYIL HASTANESİ MUAYENE NE KADAR?

Gebze Yüzyıl Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde hizmet veren özel hastanedir. Gebze Yüzyıl Hastanesi SGK anlaşması olan bölümler – poliklinikler olduğu gibi (SGK, 4/a, 4/b ve 4/c (SSK – Bağkur – Emekli Sandığı) ile GSS) SGK anlaşması olmayan veya SGK’nın karşılamadığı bölümler, tedaviler, muayene ve tahliller de olabilmektedir. Sigortasız muayene ücretleri ile özel sağlık sigortası muayene ücretleri hakkında bilgileri sorgulama servisinden edinebilirsiniz. Gebze Yüzyıl Hastanesi bölümleri, poliklinikleri ve doktorları: Acil servis, ağız ve diş hastalıkları, beslenme ve diyet, çocuk hastalıkları, dahiliye, detmatoloji (cildiye), estetik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göz hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, psikiyatri (psikoloji), üroloji, tüp bebek merkezi muayene, tedavi, tahlil, test ve tedavi ücretleri – fiyatları özel sigorta fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Not: Burada yer alan bilgiler, Gebze Yüzyıl Hastanesi lazer epilasyon fiyatları içermez. Ayrıca İstanbul Yüzyıl Hastanesi ücretleri farklılık gösterebilir. Bu hastane Kocaeli – Gebze’nin ilk özel hastanesidir.

Gebze Yüzyıl Hastanesi doktorları – hekimleri: Op. Dr. Mustafa Sezer, Op. Dr. Cem Orhon, Uzm. Dr. Ahmet Köse, Op. Dr. Sinan Kılıç, Uzm. Dr. Adem Kara, Uzm. Dr. Mehmet Bağatarhan, Dr. Ceyhan Ateş

Gebze Yüzyıl Hastanesinde koronavirüs testi yapılıyor mu? Bu hastanede PCR labaratuvarı bulunmakta olup, PCR testi yani covid-19 testi – tahlili yapılmaktadır.
Gebze Yüzyıl Hastanesi’ne nasıl gidilir? (yol tarifi) Marmaray ile Gebze durağında indikten sonra Lunapark otobüsleri – minibüsleri veya Lunapark durağından geçen otobüs hatları ile veya Gebze Yüzyıl Hastanesi’nden geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hastane İstanbul Anadolu Yakası’nın uzak ilçelerine yakın konumda bulunmaktadır.
Gebze Yüzyıl Hastanesi adresi nerede? Kocaeli, Gebze ilçesi, Gebze Lunaparkı’nda bulunmaktadır.

MUAYENE, TEDAVİ, TEST VE TAHLİL ÜCRETLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Gebze Yüzyıl Hastanesi randevu alımı sistemi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7